Dobrej jakości preparat, idealny na wzmocnienie naczyń krwionośnych, powinien mieć w swoim składzie olej z kryla. Dzięki wytężonej pracy naukowców odkryto, że olej ten świetnie hamuje powstawanie złogów w naczyniach krwionośnych. Zawiera znane i cenione substancje – kwasy omega-3, które dzięki unikalnej formie połączeń fosfolipidowych są świetnym wsparciem dla układu krwionośnego. Dodatkowo zawiera on silny antyutleniacz – astaksantynę.

Kwasy tłuszczowe takie jak omega-3 są zaliczane do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, inaczej nazywane są też NNKT – niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Działają w ten sposób, że chronią naczynia krwionośne, wzmacniają ścianki naczyń, ale również przeciwdziałają odkładaniu się szkodliwego cholesterolu, który działa destrukcyjnie na nasz organizm, a przede wszystkim na układ krwionośny.
Ponieważ często trudno nam jest dostarczyć odpowiedniej ilości kwasów tłuszczowych wraz z pożywieniem, należy wprowadzić odpowiednią suplementację.

Kwasy omega-3 mają na nas dobroczynne działanie. Przede wszystkim sprawiają, że prawidłowo funkcjonuje serce, zmniejsza znacznie ilość szkodliwych trójglicerydów, utrzymuje prawidłowy poziom ciśnienia krwi i wpływa pozytywnie na działanie mózgu.

W preparatach wspomagających działanie układu krwionośnego powinien również być zawarty wapń, ale także potas oraz witamina C, która wpływa na wzmocnienie naczyń krwionośnych.

O preparatach wzmacniających układ krwionośny można przeczytać na stronie:http://goldomega3.pl

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Jak działają suplementy na spalanie tłuszczu?

    Jak działają suplementy na spalanie tłuszczu? Coraz więcej osób decyduje się na zakup prod…
  • Krzesła

    Wszyscy chcemy aby nasz dom był urządzony inaczej niż inne, by wnętrze naszego mieszkania …
  • Co ty wiesz o własnej firmie?

    Jesienią zawsze zaczyna się szkoła. I wbrew pozorom, wcale nie kończy się wraz z ostatnim …
Załaduj więcej Newsy

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Co trzeba zweryfikować przed zakupem nieruchomości?

Co trzeba zweryfikować przed zakupem nieruchomości? Zakup nieruchomości to duży wydatek. W…